O nas

Centrum kostki
brukowej

Początki naszej firmy przypadają na rok 2003, kiedy rozpoczęliśmy działalność  w  branży ogólnobudowlanej. Po kilku latach na rynek wprowadzano co raz to ciekawsze produkty galanterii betonowej, co przykuło naszą uwagę. Pod wpływem fali nowości zmieniliśmy branżę oraz lokalizację firmy. Nasze pierwsze kroki w nowej branży nie należały do najłatwiejszych, jednak pozwoliły nam na poszerzenie horyzontów i poznawanie osób głęboko osadzonych w specjalności brukarskiej.

Nie ma to jak w domu

Na dzień dzisiejszy prosperujemy jako firma rodzinna, w której pracuje cała rodzina. Dlatego dla nas tak ważnym aspektem jest odzwierciedlenie na inwestycji wizji klienta, aby mógł poczuć się „jak w domu”. Stajemy na wysokości zadania, aby móc sprostać oczekiwaniom inwestorów i ich najbliższych.

Dbając o zasadę „nie ma to jak w domu” w naszej siedzibie odnajdzie się każdy. Nasze zwierzęce pupile oraz kącik dla dzieci służą zarówno najmłodszym jak i ich rodzicielom, aby mogli bezstresowo podjąć decyzję co do materiałów z galanterii betonowej. W chłodniejsze dni ciepło  kominka rozgrzeje każdego konsumenta po spacerze wokół ogrodów wystawowych. Dzięki takim rozwiązaniom możemy liczyć na promowanie naszej marki wśród dotychczasowych klientów jak i pozyskiwanie nowych konsumentów.

Nasze USŁUGI

Powody, dla których
warto nam zaufać

Ponad 3 tys. wykonanych realizacji

Zadowolonych spośród wszystkich Klientów

Lat doświadczenia w branży

Miesiący gwarancji na usługę brukarską